• Cilin emision politik ndiqni më shumë?

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • Sport

  plackitje
  Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur. Në video shihen tre persona të maskuar të cilët tmerrojnë konsumatorët ...
  plisat-05
  Albert Kastrati, kreu i Plisave, ka rrëfyer për incidentin e ndodhur në Elbasan mes tyre dhe tifozëve nga Mitro...