FOTO/ Rama shfaqet me Zahon, numri mbi bluzën e veshur tërheq vëmendjen e të gjithëve

Kryeministri Rama ka nisur zyrtarisht pushimet dhe ka postuar një foto me të birin nga perëndimi i djeshëm, teksa është duke ecur me Zahon në qafë.

Kanë veshur të dy bluza pambuku të bardha, por nuk kanë rënë në modën e veshjes identike. Bluza e Ramës në të vërtetë mban të shkruar një emër dhe një numër, Pharrell 73. Nuk është emri dhe numri i një basketbollisti.

Nga një kërkim që bëmë, kjo bluzë është nga kolesioni Les (art)ists, Artistët dhe i kushtohet këngëtarit dhe kompozitorit të njohur amerikan Pharrell Williams, i cili njihet edhe thjesht Pharrell, që ka lindur në vitin 1973. Është një bluzë me çmim shumë shumë të përballueshëm nëse doni ta dini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *